Projekty wnętrz

W naszym biurze projektowym przygotowujemy kompleksowe projekty architektury wnętrz. Projektujemy wnętrza mieszkalne i komercyjne.

Projektowanie wnętrz - stare metalowe drzwi

Jesteś właścicielem nowego mieszkania? Nowego domu? Lokalu użytkowego?
Chcesz przeprowadzić renowację starego mieszkania, lokalu?
Szukasz pomysłu? Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszych usług architektonicznych.

Nowoczesny projekt wnętrza

 

Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, szybkie terminy i konkurencyjne warunki.

Jesteśmy architektami wnętrz współpracującymi z niezależnymi artystami, designerami i absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Na specjalne zamówienia oferujemy ręcznie wykonane, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz wykonane z ceramiki, w małej i dużej skali.

Projekt wnętrza salonu

Projekt wnętrza sypialni

W naszym biurze projektowym, projektanci wnętrz oferują pełen zakres usług w zależności od potrzeb: aranżację wnętrza, projekt podziału funkcjonalnego, projekt wnętrza wraz z projektem budowlanym obejmującym ingerencję w konstrukcję budynku. W przypadku szerokiego zakresu prac pozyskujemy pozwolenie na budowę i inne niezbędne formalności.

Stare drzwi w projekcie wnętrza

W naszym biurze architektonicznym oferujemy dopasowany do możliwości finansowych klienta zakres projektowy: od projektu koncepcyjnego do wykonawczego wraz z nadzorem.

Projektant wnętrz - architekt Kowalski

Projekt wnętrza nowoczesnej łazienki

Pamiętaj, z nami każdy zakres inwestycji jest możliwy! Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie architektury wnętrz, architektury budynku, konstrukcji budynku, instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Schody projektanta wnętrz

Projekt wnętrza łazienki

Pozwól swojemu wnętrzu odżyć na nowo!

Pomysł na wnętrze architekta z Łodzi

Skontaktuj się z nami w celu wyceny projektu wnętrza.
Przygotuj podstawowe informacje na temat wnętrza (tj. metraż, zakres projektu, budżet inwestycji, preferowany styl).
Wyślij zapytanie na architekt.kowalski@gmail.com .

Nasi najlepsi architekci przygotują idealny projekt.

Kuchnia według projektu architekta wnętrz

Drzwi w projekcie wnętrz

Zapraszamy do współpracy!

Projekt sypialni według architekta wnętrz z Łodzi

Projektant wnętrz – Łódź

Jako profesjonalni projektanci wnętrz, przez lata nabywaliśmy doświadczenie w branży, aby móc zaoferować Państwu przygotowanie kompleksowych projektów architektury wnętrz na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością są wnętrza mieszkalne oraz komercyjne. Jeśli poszukują Państwo projektanta wnętrz w Łodzi, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zlecenia związanego z nowym mieszkaniem, domem czy lokalem użytkowym.

Posiadamy wiele pomysłów dotyczących renowacji lub aranżacji, będąc dla naszych klientów gwarancją w pełni satysfakcjonujących usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektant wnętrz w Łodzi powinien wyróżniać się sprawną realizacją zleceń, szybkimi terminami oraz konkurencyjnymi warunkami świadczonych usług. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, dostosowując zakres działań do oczekiwań i potrzeb każdego klienta.

Możemy pochwalić się współpracą z niezależnymi artystami, designerami, absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Jesteśmy architektami wnętrz, którzy z przyjemnością wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawcy i na specjalne zamówienie, oferują ręcznie wykonane, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz z ceramiki, w małej i dużej skali. Najistotniejszym priorytetem naszych projektantów wnętrz jest możliwość zaoferowania Państwu pełnego zakresu usług, w zależności od potrzeb.

Chętnie podejmiemy się aranżacji wnętrza, wykonania projektu podziału funkcjonalnego czy projektu wnętrza wraz z projektem budowlanym obejmującym ingerencję w konstrukcję budynku. W przypadku szerokiego obrębu prac pozyskujemy pozwolenie na budowę oraz bierzemy na siebie inne niezbędne formalności. W naszym biurze projektowym, doświadczeni projektanci wnętrz oraz architekci, oferują dopasowany do możliwości finansowych klienta zakres projektowy – od projektu koncepcyjnego do wykonawczego wraz z nadzorem.

Nasz zespół najlepszych architektów wyróżnia nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również wiedza merytoryczna, którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami. Mamy świadomość, że przed projektantem wnętrz w Łodzi świat architektury wnętrz, architektury budynku, konstrukcji budynku, instalacji elektrycznych i sanitarnych nie powinien mieć żadnych tajemnic.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane fachową wyceną projektu przez projektanta wnętrz z Łodzi. Wystarczy przygotować podstawowe informacje na temat danego wnętrza (tj. metraż, zakres projektu, budżet inwestycji oraz preferowany styl). Zachęcamy do wysłania zapytania na adres: architekt.kowalski@gmail.com. Z chęcią przygotujemy dla Państwa najlepszą możliwą ofertę.