Projekty wnętrz

 

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektury wnętrz. Projektujemy wnętrza mieszkalne i komercyjne.

Old black metal door in temple gate with ring knocker

Jesteś właścicielem nowego mieszkania? nowego domu? lokalu użytkowego?
Chcesz przeprowadzić renowację starego mieszkania, lokalu?
Szukasz pomysłu? Zadzwoń.

Modern interior design of living room (3d Render)

 

 

Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, szybkie terminy  i konkurencyjne warunki.

 

Współpracujemy z niezależnymi artystami, designerami, absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Na specjalne zamówienia oferujemy ręcznie wykonane, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz wykonane z ceramiki, w małej i dużej skali.

 

 

Living room

Double bed in a bedroom interior

 

 

Oferujemy pełen zakres usług w zależności od potrzeb:  aranżację wnętrza,  projekt podziału funkcjonalnego, projekt wnętrza wraz z projektem budowlanym obejmującym ingerencję w konstrukcję budynku. W przypadku szerokiego zakresu prac pozyskujemy pozwolenie na budowę i inne niezbędne formalności.

 

 

Old Exterior Door with Cracked White Paint and Rusty Old Hardware

 

Oferujemy dopasowany do możliwości finansowych klienta zakres projektowy: od projektu koncepcyjnego do wykonawczego wraz z nadzorem.

 

intérieur maison salon avec insert feu central double face

 

Modern white bathroom

 

Pamiętaj z Nami każdy zakres inwestycji jest możliwy!  Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie architektury wnętrz, architektury budynku, konstrukcji budynku, instalacji elektrycznych i sanitarnych.

 

Glass and wooden stairs in modern home interior

Three-dimensional visualization of the Interior of the bathroom.

Pozwól swojemu wnętrzu odżyć na nowo!

intérieur brut contemporain

 

Skontaktuj się z nami w celu wyceny projektu.
Przygotuj podstawowe informacje na temat wnętrza (tj. metraż, zakres projektu, budżet inwestycji, preferowany styl).
Wyślij zapytanie na architekt.kowalski@gmail.com .
Przygotujemy ofertę.

 

Interior of bright kitchen in new house

Color image of a very old door knob.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

CAD Planung von Hotelzimmer mit Verlauf von Drahtgittermodell zu 3D Rendering

Projektant wnętrz -Łódź

Przez lata nabywaliśmy doświadczenie w branży, aby móc zaoferować Państwu przygotowanie kompleksowych projektów architektury wnętrz na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością są wnętrza mieszkalne oraz komercyjne.Jeśli poszukują Państwo projektanta wnętrz w Łodzi, zapraszamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zlecenia związanego z nowym mieszkaniem, domem czy lokalem użytkowym.

Posiadamy wiele pomysłów dotyczących renowacji lub aranżacji, będąc dla naszych Klientów gwarancją w pełni satysfakcjonujących usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wysokiej klasy projektant wnętrz w Łodzi powinien wyróżniać się sprawną realizacją zleceń, szybkimi terminami oraz konkurencyjnymi warunkami. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, dostosowując zakres działań do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta.

Możemy pochwalić się współpracą z niezależnymi artystami, designerami, absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Z przyjemnością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Zleceniodawcy i, na specjalne zamówienie, oferujemy ręcznie wykonane, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz z ceramiki, w małej i dużej skali.Naszym najistotniejszym priorytetem jest możliwość zaoferowania Państwu pełnego zakresu usług, w zależności od potrzeb.

Chętnie podejmiemy się aranżacji wnętrza, wykonania projektu podziału funkcjonalnego czy projektu wnętrza wraz z projektem budowlanym obejmującym ingerencję w konstrukcję budynku. W przypadku szerokiego obrębu prac, pozyskujemy pozwolenie na budowę oraz bierzemy na siebie inne niezbędne formalności.Oferujemy dopasowany do możliwości finansowych Klienta zakres projektowy – od projektu koncepcyjnego do wykonawczego wraz z nadzorem.

Nasz zespół wyróżnia nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również wiedza merytoryczna, którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi Klientami. Mamy świadomość, że przed projektantem wnętrz w Łodzi świat architektury wnętrz, architektury budynku, konstrukcji budynku, instalacji elektrycznych i sanitarnych nie powinien mieć żadnych tajemnic.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane fachową wyceną projektu przez projektanta wnętrz w Łodzi. Wystarczy przygotować podstawowe informacje na temat danego wnętrza (tj. metraż, zakres projektu, budżet inwestycji oraz preferowany styl).Zachęcamy do wysłania zapytania na adres: architekt.kowalski@gmail.com. Z chęcią przygotujemy dla Państwa najlepszą możliwą ofertę.